Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çısoy en majör miktarda ilaç bağırsakerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu majör adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzı yetiştirmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bilgi cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen serarı mealında ülkesini sabah akşam temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent servuruları ile de meşhurdur. 143 tane servurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında bundan sonra reel bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el ortada en çok patent servurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle berceste işlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte bulunmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine majör bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek döndürmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (kat bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Tamlık çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birhayli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Asistansıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta katıkların geçmesi bağırsakin belli bir vakitı beklesek üstelik bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bağırsakerisinden kolaylık bir halde tedavi edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel işlev bozukluğunu da tedavi kılmak bağırsakin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent servurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına strüktürlabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da majör vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mekân düz öbür marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir miktarda farmasötik üsteliksevinçli patentinin gerçek sahibi olması ve servurusunu ilk karşılayıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çkırmızıışmalarını sabah akşam çokleterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli öğün Türkiye Senenin Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil mekân dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı devaların alınlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile birlikte berceste işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mekân düz bir kızıl sahası ile birlikte serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit mesabe yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a bağımlı mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada görüşlerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör ilhak mesabe mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise tabii gereç strüktürsındaki zayiluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv tespit raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân düz tafsilatlara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ https://urdudiliedebiyati.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye