Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çhileışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bili Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Gençler” hareketi hayata evveltir. Bir sene sürmesi planlanan eylem akılalmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en kebir cahillik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitgiyecekü bir zalimlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Bakanı, Gençlik Spor Bakanı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk nöbet tören düzeni imzalatarak sosyal mevzularda baş başa eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de dil eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biraşkın proje ve çhileışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biraşkın başarılı çhileışhamur imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çhileışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve öbür ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası organizasyona, çhileışmalar ve projeler konusunda dayanak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ https://urdudiliedebiyati.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye